1979 yılından günümüze kadar devam eden hizmet anlayışımız ile müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Sadece ticaret yapmak mantığında kalmayarak insana yakışır kaliteyi ve güveni esas alarak bugünkü yerimizde olmanın gururunu yaşamaktayız. 

     Sektörümüzde insan sağlığının çok önemli olduğunu kavrayarak sağlık her şeyden önemlidir anlayışıyla hizmete devam  etmekteyiz. Ne temelde ISO 9001:2000 kalite belgesi ve HACCP Gıda güvenliği belgesiyle bu anlayışımızı teyit ederek  yolumuzda ilerlemekteyiz. Bunun sonucu olarak daha modern kaliteli ve hijyene dayalı modern bir tesiste hizmet vermeye  başladık.
     Tedarikçilerimizden başlayarak, personelimiz ile birlikte müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmeti gerekli hijyenik ortamda sağlamak ilk prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak UĞUR markasına yakışır kaliteli üretimimizi piyasaya sunmanın keyfini yaşamaktayız. Firmamız 4000 m² kapalı alanda 10.000 adet/gün merkezi üretim kapasitesine sahiptir. Yeni ve tamamen hijyene yönelik dizayn edilmiş modern tesisimizde birinci ilkemiz olan hijyen ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yeni tesisimizde hizmetimize devam etmekteyiz. 
Bununla birlikte yerinde üretim projeleri için gerekli yatırım ve tecrübeli personeliyle hizmet verebilecek organizasyonlarımız mevcuttur.

     Merkezi üretimimiz ve yerinde üretimimiz sayın müşterilerimizin ziyaretine 24 saat açıktır. UĞUR kaliteli, güvenilir hizmeti sunmaya devam edecektir.

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses